МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА САРНЕНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський очолив чин Сповіді духовенства Сарненського благочиння та звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Перед початком Божественної Літургії владика Анатолій вичитав сповідальні молитви, звернувся до духовенства та вірян зі словом духовної настанови, в котрому розкрив важливість покаяння перед Богом та очищення своєї душі.

За Божественною Літургією митрополиту Анатолію співслужили: благочинний Сарненського благочиння – протоієрей Олександр Кокора та настоятелі більше 40-ка церковних громад Сарненського благочиння Поліської єпархії УПЦ.

Архіпастир разом із ввіреним йому духовенством та вірянами підносили молитви за мир в нашій Державі та її воїнів-захисників.

По завершенні богослужіння владика митрополит подякував духовенству за труди у ввірених їм парафіях та надав духовні настанови.

Благочинний Сарненського благочиння – протоієрей Олександр Кокора від імені духовенства благочиння подякував митрополиту Анатолію за батьківську опіку та поради.

Просмотров: (96)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *