МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ В КАНУН СВЯТА ОЧОЛИВ ВСЕНІШНУ З ЧИТАННЯМ АКАФІСТУ НА ЧЕСТЬ ІВЕРСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ В м. ВАРАШ

6 травня 2024 року ввечері, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову всенішну з нагоди престольного свята на честь Іверської Ікони Божої Матері міста атомників – Вараш.

Високопреосвященнішому владиці співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Вараського району; благочинний Вараського благочиння – протоієрей Сергій Наконечний; настоятель храму – протоієрей Віктор Пінчук;  настоятель Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш – протоієрей Володимир Денисюк, клірики собору: протоієрей Андрій Комар, протодиякон Віталій Мацюк; протоієрей – Микола Першута – настоятель Свято-Стрітенського  храму села Сопачів.

Під час святкової Утрені владика звершив читання акафісту на честь Іверської Ікони Божої Матері, помазав єлеєм присутніх на богослужіння духовенство та вірян.

По завершенні богослужіння митрополит Анатолій виголосив проповідь, в котрій владика закликав вірян до стійкості у вірі та вірності Господу  і Матері Церкві.