Щоденні архіви: 16/08/2016

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «П’ЯТИЙ ХРАМ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ОСКВЕРНЕНИЙ ТА ПОГРАБОВАНИЙ – РАНА НА ТІЛІ ЦЕРКВИ»

Згідно доповідної настоятеля Свято-Михайлівського храму села Данчинміст, Костопільського району, Полісся – протоієрея Леоніда Ющук, в ніч з 13 на 14 серпня 2016 року відбувся акт вандалізму та пограбування храму.

Зловмисники, розбивши вікно, проникнули в середину храму, осквернили його та викрали жертовні гроші.

Слідча група Костопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, яка прибула на місце скоєння злочину, внесла відповідні відомості про кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як заявив керуючий єпархією Митрополит Анатолій: «На превеликий жаль, це вже п’ятий пограбований храм Сарненської єпархії УПЦ за останні три місяці. Прикро, що правоохоронні органи реформованої поліції не розкрили злочини та не покарали злочинців».