Щоденні архіви: 20/08/2016

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «АТОМЩИКИ СВЯТКУЮТЬ 25-ти річчя КАФЕДРАЛЬНОГО СОБОРУ УПЦ»

19 серпня вся повнота Православної Церкви святкує одне з двонадесятих свят – Преображення Господнє.

В цей святковий день, за багатолітньою традицією, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський, прибув з архіпастирським візитом до Свято-Преображенського кафедрального собору міста атомників – Кузнецовськ, де з нагоди храмового свята очолив Божественну Літургію.

Слід зазначити, що в цей святковий день виповнюється 25-ть років з дня звершення першої Божественної Літургії. Поєднуючи ці дві святкові події, владика Анатолій у своєму слові зазначив: « Преображення Господнє, це преображення і наших душ в Бозі через нашу віру та добрі вчинки. 25-річний ювілей – свідчення віри місцевих жителів та працівників атомної станції Христу, Українській Православній Церкві, її Предстоятелю, це свідчення єдності в Святій Матері-Церкві».

По закінченню Літургії митрополит Анатолій прочитав молитви на освячення плодів, а під час хресного ходу окропив їх святою водою.

За богослужінням молився екс-директор Рівненської АЕС В.О.Коровкін.

Після завершення богослужіння владика привітав духовенство та парафіян з ювілейним храмовим святом, побажавши зберегти собор, віру та відданість Матері-Церкві.

DSC_0068 DSC_0070 DSC_0074 DSC_0082 DSC_0084 DSC_0097 DSC_0122 DSC_0132 DSC_0137 DSC_0139