МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ

Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, звершив святкове Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі села Іваничи, Костопільського району, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан), настоятель храму протоієрей Михайло Іршак та духовенство єпархії. За богослужінням молилися парафіяни храму та богомольці з інших сіл.

Митрополит Анатолій у вітальному слові сказав: «Ми пронизані Святою Трійцею, в Ній ми хрещені, Її сповідаємо, Їй поклоняємося, Її славимо та покладаємо на Ню свої надії».

Також, Митрополит Анатолій,  з нагоди 42-річчя від дня народження привітав благочинного Костопільського благочиння архімандрита Іларіона (Клебана). У вітальному слові Владика побажав йому достойно нести хрест священства, бути вірним Матері-Церкві та бути опорою правящому архієрею.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.