МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК ПОЄДНАВ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕРЖАВИ ТА ЦЕРКВИ РІВНЕНЩИНИ»

За ініціативи голови Рівненської обласної державної адміністрації О.В.Муляренка відбувся 2-й «Молитовний сніданок» Рівненщини, на якому були присутні: керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, голова Рівненської обласної державної адміністрації О.В.Муляренко, голова Рівненської обласної ради О.Ю.Данильчук, керівники різних релігійних організацій, народні депутати, воїни АТО, підприємці, науковці, представники мас-медіа.

На заході розглядались питання: «Важливість духовної та психологічної підтримки захисників України» та «Єдність духу в союзі миру».

Захід відкрив Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, який висловив побажання єдності в українському суспільстві, миру та злагоди в Державі, також, Владика закликав не спекулювати Державою та Церквою в інтересах політичних партій.

«Ми запозичили гарну міжнаціональну ідею Молитовних сніданків і вже вдруге проводимо цей захід, запрошуючи людей на спільну молитву. Об’єднуємось у важкі для України часи заради спільної мети, щоб вона пройшла всі випробування з гідністю і честю. Єдність і молитва – найважливіше сьогодні для українців», – сказав Олексій Муляренко.

Всі виступаючі бажали одного – поваги, толерантності один до одного та співпраці на користь Держави, війська і Церкви.

«Молитовний сніданок» відбувся в доброзичливій духовній атмосфері.

Просмотров: (207)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *