МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ св. вмц. ЄКАТЕРИНИ

7 грудня 2018 року, Свята Православна Церква прославляє пам’ять святої великомучениці Єкатерини, котра постраждала за сповідання віри Христової в IV столітті.

В цей день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, з нагоди престольного свята, звершив Божественну Літургію у Свято-Катеринівському Храмі села Катеринівка, Сарненського району, Полісся.

За святковим богослужінням Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); протоієрей Олексій Бухало – настоятель Свято-Параскевського Храму села Тинне; протоієрей Анатолій Чернюк – настоятель Свято-Георгієвського Храму села Зносичі; протоієрей Володимир Зущенко – настоятель Свято-Параскевського Храму села Немовичі; ієрей Сергій Паньковець – настоятель Свято-Катеринівського Храму села Катеринівка; протоієрей Микола Галуха – настоятель Свято-Преображенського Храму села Гута, Костопільського району;  священик Микола Бугайчук – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Тутовичі, Сарненського району; священик Ігор Маринич – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського Храму села Вежиця, Рокитнівського району; священик Сергій Мельник – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму села Яринівка, Сарненського району.

На Малому вході, згідно благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Владика Анатолій відзначив священика Ігоря Маринича – настоятеля Свято-Хресто-Воздвиженського Храму села Вежиця, Рокитнівського району церковною нагородою – Наперсним Хрестом.

Після Євангельського читання Митрополит Анатолій звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді на тему житія святої Єкатерини, зокрема, сказавши: «Свята великомучениця Єкатерина показала образ стійкості віри у Христа, за що і постраждала. Нині, вона є ходатаїцею за нас грішних людей. Тож, дай Боже, щоби і ми мали подобу стійкості віри, яку мала свята великомучениця Єкатерина, і цією вірою змогли би спасти свої душі…».

Після богослужіння Владика Митрополит висловив подяку настоятелю Храму за пастирські труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії.

За богослужінням молився голова Немовицької ОТГ В.М. Савчин.

Богослужіння завершилось співом многоліття.