МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З ПАСТВОЮ СЛАВИТЬ АПОСТОЛА АНДРІЯ ПЕРВОЗВАННОГО

13 грудня 2018 року – Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого апостола Андрія Первозванного.

Згідно літопису преподобного Нестора Літописця, Апостол Андрій Первозванний проповідував слово Христової істини нашим пращурам, зокрема, він був на тому місці, де нині знаходиться столиця нашої Держави – місто Київ, в якому він встановив Хрест, як свідчення Христової віри.

В цей святковий день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський молитовно єднався зі своєю паствою у Свято-Покровському храмі села Мульчиці, Володимирецького району Полісся.

У старовинному Храмі Владика Митрополит звершив Божественну Літургію. Шанованою святинею храму є ікона святого Апостола Андрія Первозванного, з частицею його святих мощей, котра особливо почитається місцевими жителями.

За богослужінням Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); протоієрей Микола Марковець – клірик Свято-Преображенського кафедрального собору м.Вараш; протоієрей Анатолій Марковець – настоятель Свято-Покровського Храму села Мульчиці; протоієрей Борис Акуленко –  настоятель Свято-Різдва-Богородиці Храму села Озірці, Володимирецького району та духовенство Поліської єпархії.

У слові повчання Владика звернув увагу на віру і відданість святого Апостола Андрія Первозванного до Христа та його вчення. Також, архіпастир закликав богомольців бути послідовниками святого Апостола Андрія Первозванного, розуміючи, що кожен із нас є «покликаним» Богом для наслідування життя вічного…».

По закінченню богослужіння архіпастир висловив подяку настоятелю Храму – протоієрею Анатолію Марковцю за пастирське служіння у ввіреній йому парафії.

Божа служба закінчилась співом многоліття.

Просмотров: (495)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *