Щоденні архіви: 17/01/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ПРОРОКА МАЛАХІЇ

16 січня 2019 року керуючий єпархією, Високопреосвященіший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Георгієвському Храмі села Нетреба, Рокитнівського району, Полісся.

Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Іоан (Котик) – благочинний Рокитнівського благочиння; настоятель Храму – архімандрит Інокентій (Казновецький); протоієрей Сергій Дудко – настоятель Храму на честь Нерукотворенного Образу Іісуса Христа села Лісове Рокитнівського району; протоієрей Павел Карпюк – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Борове; протоієрей Анатолій Леус – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Масевичі, Рокитнівського району, Полісся. Архіпастир, духовенство та парафіяни підносили свої молитви за мир в нашій Державі.

На Малому вході Митрополит Анатолій нагородив настоятеля Свято-Георгієвського Храму села Нетреба, Рокитнівського району – архімандрита Інокентія (Казновецького) церковною нагородою – другим Хрестом з прикрасами.

За богослужінням Митрополит виголосив слово проповіді.

Після богослужіння Поліський Архіпастир висловив подяку отцю настоятелю – архімандриту Інокентію (Казновецькому) за труди у ввіреній йому парафії. Також, Владика побажав миру, достатку та закликав до єдності навколо Матері Церкви.