Щоденні архіви: 18/01/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ХРЕЩЕНСЬКИЙ СОЧЕЛЬНИК

18 січня 2019 року, в Хрещенський сочельник, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському Храмі села Мирне, Костопільського району, Полісся.

Владиці Митрополиту співслужили: архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння; настоятель Свято-Миколаївського Храму села Мирне, протоієрей Олексій Онищук – настоятель Свято-Покровського Храму села Мала Любаша, Костопільського району, Полісся.

Слово проповіді виголосив благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан).

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив чин Великого освячення води, окропив святою водою всіх богомольців та привітав духовенство та парафіян з грядущим святом Богоявлення.