Щоденні архіви: 21/01/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ СОБОРУ ІОАННА ПРЕДТЕЧІ

20 січня 2019 року – другий день свята Богоявлення. В цей день Свята Православна Церква звершує святкування Собору Чесного і Славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, котрий своєю проповіддю підготовлював людство до покаяння та приходу Христа Спасителя, кажучи: «Я хрещу вас водою, а грядущий по мені, буде хрестити вас Духом Святим».

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув з архіпастирським візитом до парафіян Свято-Михайлівського Храму села Люхча, Сарненського району, Полісся для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; протоієрей Леонід Лазарчук – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Люхча, Сарненського району.

Владика Митрополит виголосив слово проповіді щодо подвигу пророка Божого Іоанна Предтечі.

Богослужіння закінчилося співом колядок.