МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ОНОВЛЕНИЙ ПРЕСТОЛ

На запрошення церковної громади села Лісове, Рокитнівського району, Полісся, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до парафії на честь Нерукотворенного Образа Іісуса Христа для звершення Божественної Літургії.

Необхідно зазначити, що в цей день парафія святкує своє 15-ти річчя з дня забудови Храму.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: архімандрит Іоанн (Котик) – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Сергій Дудко – настоятель Храму на честь Нерукотворенного Образу Іісуса Христа села Лісове Рокитнівського району; священик Сергій Краснов – настоятель Свято-Пантелеімонівського Храму села Остки; протоієрей Микола Боровець – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Єльно, Рокитнівського району, ієрей Тарасій Шкуратюк – настоятель Храму на честь Казанської Ікони Божої Матері села Богуші, Березнівського району.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив оновлений Престол.

За богослужінням після читання Євангелія владика Анатолій виголосив проповідь на Євангельську тему, в якій розкрив значення шанування святих образів.

Святкова Божа служба закінчилася молебнем та співом многоліття.