МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ.

15 вересня 2019 року в Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, керуючий Сарненсько-Поліською єпархією Митрополит Анатолій очолив Божественну Літургію у Свято-Успенському храмі села Чудель Сарненського району Полісся.

Владиці співслужив настоятель храму протоієрей Сергій Петронюк. За богослужінням молились багаточисельні парафіяни та прочани з різних сіл.

За традицією, після читання святого Євангелія, архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді на Євангельську тему – «Творіння добрих справ, які б стали тим виноградником, на якому проростають добрі плоди…».

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав всіх присутніх з недільним днем та висловив подяку за проведену реконструкцію Храму.