МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ

На запрошення братії Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Хотинь, Березнівського району, Полісся, Високопреосвященнійший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкове богослужіння, приурочене на честь престольного свята – чуда Архістратига Божого Михаїла.

Владиці Митрополиту співслужили священики Сарненської, Рівненської та Шепетівської єпархій та братія монастиря у священному сані.

За богослужінням після Євангельського читання проповідь виголосив благочинний Гощанського благочиння протоієрей Михайло Петров.

По завершенню Божественної Літургії Владика Митрополит виголосив настанову у якій, зокрема, сказав: «Купеллю цільби на нинішній час являється наша Православна Церква, в котрій ми отримуємо виздоровлення як від тілесних, так і від духовних хвороб. Вона лікує нас молитвами та таїнствами, які віряни приймають від її цілющого істочника, засновником котрого являється сам Господь наш Іісус Христос…».

По завершенні Божественної Літургії була звершена хресна хода навколо Свято-Покровського Храму.

Богослужіння закінчилось многоліттям.