МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В с.ЛЮТИНСЬК, ПОЛІССЯ

22 вересня 2019 року, в Неділю 14-ту після П’ятидесятниці, керуючий Сарненсько-Поліською єпархією Митрополит Анатолій звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому Храмі села Лютинськ, Дубровицького району, Полісся.

Владиці співслужив настоятель храму протоієрей Іоанн Демянець та протоієрей Сергій Таборовець – настоятель Свято-Покровського Храму села Берестя, Дубровицького району. За богослужінням молились парафіяни Храму та прочани з інших сіл району.

Після читання святого Євангелія, архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді про Різдво Божої Матері та Євангельську тему.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав всіх присутніх з недільним днем та благословив кожного вірянина, присутнього на богослужінні.