МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

29 вересня 2019 року в Неділю 15-ту після П’ятидесятниці на запрошення церковної громади, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій прибув до Свято-Духівської парафії села Моквинські Хутори, Костопільського району Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Під час богослужіння архіпастирю співслужили: благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан) та настоятель храму ієрей Григорій Бакунець. Спільна молитва поєднала вірян та архіпастиря у святому таїнстві – Божественній Літургії.

Після читання святого письма, архімандрит Іларіон (Клебан) виголосив проповідь на тему любові як до Бога, так і до ближнього.

По завершенні Богослужіння митрополит Анатолій звернувся до вірян, зокрема, сказавши: «Любов поєднує нас з Богом та потребує любові до ближнього, про що навчає нас слово святого письма Євангелія, яке сьогодні читав протодиякон. Любов зігріває нас у взаємних почуттях поваги і добра одне до одного. Дай Боже, щоб і любов до Бога була залогом милосердя Божого до нас – земних людей, та давала б нам надію на безсмертя наших душ…».

Просмотров: (93)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *