МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ХРАМОВОГО СВЯТА – ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

27 вересня 2019 року Свята Православна Церква відзначає свято Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього.

Це свято було встановлено в ІV столітті на згадку про знайдення Чесного Хреста Господнього святою рівноапостольною царицею Єленою.

За доброю традицією, в цей святковий день, на запрошення церковної громади Свято-Хресто-Воздвиженської парафії села Полиці Володимирецького району Полісся, Митрополит Анатолій з нагоди храмового свята звершив Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич, намісник Свято-Покровського монастиря села Великі Цепцевичі архімандрит Антоній (Грибан), настоятель Храму протоієрей Сергій Мельничук та духовенство єпархії.

Слово проповіді виголосив намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі архімандрит Антоній (Грибан).

По закінченню Літургії був відслужений святковий молебень, після котрого Владика побажав кожному послідовнику Христа гідно пройти земний шлях та сподобитись безсмертя душі і вічності в Бозі.