МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ВІДВІДАВ ЦЕРКОВНУ ГРОМАДУ ЗАХОПЛЕНОГО РЕЙДЕРАМИ ХРАМУ СЕЛА БЕРЕСТЯ.

Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій зустрівся з церковною громадою Свято-Покровського Храму села Берестя, Дубровицького району, Полісся.

Необхідно зазначити, що за ініціативи минулого голови Дубровицької РДА М.М.Петрушко, рейдери захопили храм та осквернили його. Минулий губернатор Рівненщини О.В.Муляренко незаконно, без відома церковної громади, скасував установчі документи, наслідком чого з державного реєстру була знята церковна громада.

На сьогоднішній день настоятель Храму та вірні УПЦ звершують богослужіння в приватній хатині місцевого священика, чекаючи позитивних судових рішень щодо повернення Храму вірним УПЦ.

Митрополит Анатолій під час зустрічі висловив подяку парафіянам села Берестя за їхню стійкість у вірі та відданості Матері-Церкві.

Владика побажав, щоби вірні УПЦ зберегли терпіння на час судових рішень та дочекалися позитивних змін щодо вірян Сарненської єпархії зі сторони нової влади.

На прощання Митрополит Анатолій поблагословив кожного присутнього та обдарував іконками.