МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ.

13 жовтня 2019 року, в Неділю 17-ту по П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, звершив Божественну Літургію у Свято-Георгіївському храмі села Рокитне, Костопільського району, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Ігор Баліцький.

За богослужінням Владика Митрополит звернувся до поліської пастви зі словом проповіді, в котрій розкрив зміст недільного Євангельського читання.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій подякував настоятелю Храму  протоієрею Ігору Баліцькому за віддане служіння Матері Церкві. Також, архіпастир висловив подяку богомольцям за спільну молитву, яка по благодаті Духа Святого об’єднала їх в одну сім’ю православних християн.

Служба Божа закінчилась співом многоліття.