МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ : «СТОЛИЦЯ ПОЛІССЯ – МІСТО САРНИ СВЯТКУЄ ХРАМОВЕ СВЯТО»

14 жовтня 2019 року повнота Православної Церкви святкує велике свято – Покрова Божої Матері. Громада Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни святкує своє Храмове свято.

Святкову Божественну Літургію очолив Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський. Архіпастирю співслужило духовенство ввіреної йому єпархії. Урочисто звершилася Літургія, яка молитовно поєднала вірних УПЦ.

Після читання Євангелія митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему свята.

Розділити радість молитовного спілкування та привітати керуючого єпархією і парафіян з престольним святом прибули керівники різних установ та адміністрацій міста.

Після богослужіння відбулась святкова хресна хода. Владика Митрополит привітав всіх зі святом, побажав вірним УПЦ завжди бути під Покровом Божої Матері. Богослужіння завершилося співом многоліття.

На честь престольного свята був накритий благодійний обід на території собору для приїзжих паломників.