МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПАСТВОЮ ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО.

8 листопада 2019 року повнота Православної Церкви вшановує пам’ять святого великомученика Димитрія Солунського, котрий постраждав за Христа у ІV столітті.

В цей день своє храмове свято молитовно відзначає церковна громада Свято-Димитріївського храму села Серники, Зарічненського району, Полісся. З цієї нагоди керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення громади прибув до храму для звершення Божественної Літургії. Слід зазначити, що Свято-Димитріївському храму більше 190 років, він збудований без жодного цвяха, та являється архітектурною пам’яткою державного значення.

Під час Божественної Літургії Владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Іоанн Муляр, благочинний Зарічненського благочиння протоієрей Микола Полюхович та духовенство Поліської єпархії.

Слово проповіді на тему життя та земного подвигу святого великомученика Димитрія Солунського виголосив священник Сергій Полюхович.

По завершенню Божественної Літургії була звершена хресна хода навколо храму, після котрої архіпастир привітав всіх присутніх зі святом, побажав миру, добра та здоров’я.

За богослужінням молилась настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району, ігуменія Іуліанія (Боровець) та сестри ввіреної їй обителі.

Просмотров: (98)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *