МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ прп. ПАРАСКЕВИ СЕРБСЬКОЇ.

27 жовтня 2019 року – день пам’яті святої преподобної Параскеви Сербської.

У цей день Свято-Параскевська парафія села Немовичі, Сарненського району, Полісся відзначає своє храмове свято. З цієї нагоди Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до парафії для звершення святкової Божественної Літургії.

Слід зазначити, що на святкове богослужіння прибули паломники з сусідніх сіл району.

Після богослужіння Владика виголосив проповідь про земне життя святої преподобної Параскеви.

Божа служба закінчилась хресною ходою навколо храму, після котрої Владика Митрополит привітав отця настоятеля та парафіян з храмовим святом.

За богослужінням молився голова Немовицької ОТГ В.М.Савчин, котрий також привітав всіх присутніх з престольним святом.