МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ благ.вел.кн. ОЛЕКЕСАНДРА НЕВСЬКОГО м. КОСТОПІЛЬ

6 грудня 2019 року Православна Церква молитовно вшановує пам’ять благовірного  великого князя Олександра Невського.

В цей день на прохання вірян та настоятеля храму архімандрита Іларіона (Клебан) Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до старовинного Свято-Олександро-Невського Храму міста Костопіль, Полісся, для звершення Божественної Літургії з нагоди храмового свята.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненської єпархії – архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан) та духовенство Костопільського благочиння.

Зі словом проповіді до парафіян звернувся клірик Свято-Михайлівського собору міста Костопіль протоієрей Сергій Литвинчук, котрий розкрив подвиг земного шляху великого князя Олександра Невського.

Владика Митрополит після молебну звернувся до парафіян зі словом настанови, зокрема, сказавши: «…Благовірний великий князь Олександр Невський стояв на захисті древньої Київської Русі. І як керівник ввіреного йому князівства, він вболівав за православний люд. Маючи великий дар мудрості, зумів врегулювати доброзичливі відносини з ханською ордою, чим спасав ввірений йому народ від полону та вбивств. Сьогодні, коли відбуваються військові дії в нашій державі, ми просимо у Бога, щоб Господь дарував керівнику нашої держави – Президенту України ту мудрість, яку мав благовірний князь Олександр Невський, щоб наш народ був позбавлений полону та смерті, щоб силою дипломатії він вивів державу в мирне русло життя, де панували б радість, любов і злагода в народі та державі нашій – Україні».

Служба Божа закінчилась співом многоліття.

Просмотров: (92)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *