МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ св. вмц. ЄКАТЕРИНИ

7 грудня 2019 року, Свята Православна Церква прославляє пам’ять святої великомучениці Єкатерини, котра постраждала за сповідання віри Христової в IV столітті.

В цей день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, з нагоди престольного свята та на запрошення церковної громади, звершив Божественну Літургію у Свято-Єкатеринівському Храмі села Катеринівка, Сарненського району, Полісся.

За святковим богослужінням Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); ієрей Сергій Паньковець – настоятель Свято-Єкатеринівського Храму села Катеринівка, та духовенство Сарненського благочиння.

Митрополит Анатолій звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді на тему життя святої, зокрема, сказавши: «Свята великомучениця Єкатерина показала образ стійкості віри у Христа, за що і постраждала. Нині, вона є ходатаїцею за нас грішних людей. Тож, дай Боже, щоби і ми мали таку стійкість віри, яку мала свята великомучениця Єкатерина, і цією вірою змогли би спасти свої душі…».

Після богослужіння Владика Митрополит висловив подяку настоятелю Храму за пастирські труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії.

За богослужінням молився голова Немовицької ОТГ В.М. Савчин.