МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ, ПРИУРОЧЕНЕ ДО ХРАМОВОГО СВЯТА НА ЧЕСТЬ вмц.ВАРВАРИ

15 грудня 2019 року, в Неділю 26-ту після П’ятидесятниці, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Варварівського Храму міста Володимирець Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Необхідно зазначити, що церковна громада за кілька днів святкуватиме своє престольне свято – великомучениці Варвари.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич); архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського Храму міста Володимирець та духовенство єпархії.

За богослужінням, після Євангельського читання, Митрополит Анатолій звернувся до вірних УПЦ зі словом проповіді, в котрій розкрив значення земного життя, згідно заповідям Господнім, яке є продовженням життя вічності для праведника.

По закінченню богослужіння архіпастир вручив церковні нагороди прихожанам храму, котрі своєю працею і благодійністю сприяли будівництву святині, привітав парафіян з грядущим храмовим святом та благословив богомольців.

За богослужінням молився голова Володимирецької районної ради В.В.Ковенько.