МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ св. прав. АННИ

22 грудня 2019 року, в Неділю 27-у після П’ятидесятниці, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському храмі села Федорівка, Сарненського району, Полісся.

Під час Божественної Літургії Владиці співслужили секретар Сарненської єпархії  архімандрит Феофан (Федюкевич) та протоієрей Іоанн Кубан – настоятель Свято-Покровського храму села Федорівка Сарненського району, Полісся.

За богослужінням, після Євангельського читання, архіпастир виголосив слово проповіді, зокрема, сказавши: «Подяка необхідна Богу. Кожному із нас є за що приносити подяку: за дар життя, дар здоров’я, дар сім’ї, дар дітей, дар надії  на безсмертя душ. Як вчить нас Христос, кожен із нас повинен приносити подяку Богу, тож дякуємо Йому повсякчас та перебуваймо в надії, що Господь за нашу вдячність обдарує нас своїм милосердям…».

По закінченню богослужіння, згідно місцевій традиції поліщуків, було звершено спів колядок, яки очолив Владика митрополит.

Просмотров: (239)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *