МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ПРОЩЕНУ НЕДІЛЮ ТА БЛАГОСЛОВИВ ПОЛІСЬКУ ПАСТВУ НА ВЕЛИКИЙ ПІСТ

1 березня 2020 року, в Прощену неділю,  Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Костопіль, Полісся, для звершення Божественої Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан); настоятель Храму – протоієрей Олександр Конько та протоієрей Сергій Літвинчук.

За богослужінням архіпастир звернувся до богомольців зі словом проповіді на Євангельську тему .

Після богослужіння Митрополит Анатолій разом з духовенством відслужив молебень за нужденних.