Щоденні архіви: 03/03/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЧИТАННЯ ДРУГОЇ ЧАСТИНИ ПОКАЯННОГО КАНОНУ АНДРІЯ КРИТСЬКОГО

3 березня 2020 року, у вівторок першої седмиці Великого посту, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, звершив Велике повечір’я з читанням другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЧИТАННЯ ПЕРШОЇ ЧАСТИНИ ПОКАЯННОГО КАНОНУ АНДРІЯ КРИТСЬКОГО

2 березня 2020 року, в понеділок першої седмиці Великого посту, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив Велике повечеріє з читанням першої частини Покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Його Високопреосвященству співслужили священики кафедрального собору. Віруюча паства з уміленням сердець сприймала читання Покаянного канону.

Після звершення Канону Митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом настанови.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВИЙ ПРЕСТОЛ

29 лютого 2020 року, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення церковної громади Свято-Михайлівського Храму села Тутовичі, Сарненського району, Полісся, прибув для звершення Божественної Літургії та освячення нового Престолу.

Під час Чину освячення, з благословіння Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Митрополит Анатолій заклав мощі священомученика Кукши у святий Престол. Після освячення у Храмі була звершена Божественна Літургія.

За богослужінням Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Сарненського благочиння протоієрей Олександр Кокора; намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Великі Цепцевичі – архімандрит Антоній (Грибан); священик Микола Бугайчук – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Тутовичі та духовенство Сарненської єпархії.

Також Владика освятив святі Антимінси для потреб парафій.

По закінченню богослужіння архіпастир висловив слова подяки настоятелю Храму – священику Миколі Бугайчуку за труди, котрі він несе у ввіреному йому Храмі, та відзначив благодійників благословенними грамотами.