Щоденні архіви: 20/03/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА САРНЕНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ, ПОЛІССЯ

Згідно місцевій традиції, у дні Великого посту, духовенство Сарненсько-Поліської єпархії Української Православної Церкви на чолі з Митрополитом Анатолієм звершують великопісні богослужіння.

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив чин Сповіді духовенства Сарненського благочиння та звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

За Божественною Літургією Митрополиту Анатолію співслужили: секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Сарненського благочиння – протоієрей Олександр Кокора та настоятелі 45-ти церковних громад Сарненського благочиння Поліської єпархії.

Після богослужіння Владика Митрополит провів збори духовенства, на яких були розглянуті актуальні питання із життя парафій Сарненсько-Поліської єпархії та підведено підсумки минулого 2019 року. По завершенні зборів, благочинний Сарненського благочиння – протоієрей Олександр Кокора від імені духовенства благочиння подякував Владиці за настанови, батьківську любов та мудре керування ввіреною йому поліською паствою.