Щоденні архіви: 06/03/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА БЕРЕЗНІВСЬКОГО ТА КОСТОПІЛЬСЬКОГО БЛАГОЧИННЬ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

6 березня 2020 року, духовенство Березнівського та Костопільського благочинь Сарненської єпархії УПЦ зібралось у Свято-Троїцькому соборі міста Березне, Полісся для спільної молитви та покаяння. Божественну Літургію Передосвячених Дарів звершив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський.

Перед Літургією Владика вичитав сповідальні молитви та виголосив слово духовної настанови.

За Божественною Літургією Передосвячених Дарів Митрополиту Анатолію співслужили: секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан); благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа та більше 70-ти священиків двох благочинь Поліської єпархії.

За богослужінням молилися голови парафіяльних рад парафій, матушки священиків та віряни УПЦ.

По завершенні богослужіння Владика Митрополит провів збори духовенства, на яких були розглянуті питання життя Церкви та підведені підсумки минулого 2019 року.