Щоденні архіви: 06/03/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА БЕРЕЗНІВСЬКОГО ТА КОСТОПІЛЬСЬКОГО БЛАГОЧИННЬ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

6 березня 2020 року, духовенство Березнівського та Костопільського благочинь Сарненської єпархії УПЦ зібралось у Свято-Троїцькому соборі міста Березне, Полісся для спільної молитви та покаяння. Божественну Літургію Передосвячених Дарів звершив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський.

Перед Літургією Владика вичитав сповідальні молитви та виголосив слово духовної настанови.

За Божественною Літургією Передосвячених Дарів Митрополиту Анатолію співслужили: секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан); благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа та більше 70-ти священиків двох благочинь єпархії.

По завершенні богослужіння Владика Митрополит провів збори духовенства.