МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ТРОЇЦЬКУ РОДИТЕЛЬСЬКУ СУБОТУ

6 червня 2020 року в Троїцьку поминальну суботу митрополит Поліський і Сарненський Анатолій   звершив заупокійну Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Березне, Полісся.

Разом зі своїм архіпастирем співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління, протоієрей Ігор Коспа – настоятель Свято-Троїцького собору м. Березне, протоієрей Сергій Забейда – настоятель Свято-Миколаївського Храму м. Березне.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Анатолій очолив чин великої панихіди, під час котрої молився за прощення гріхів померлим. Перед початком панихіди митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом проповіді, в котрій, зокрема, сказав: «Сьогодні, кожна буханка хліба, принесена нами на панихіду, символізує душу нашої спочилої людини. Обо’вязок живих людей вимолити душі рідних і близьких …».