МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

7 червня 2020 року  Свята Церква вшановує свято – Святої Трійці.

В цей святковий день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, з нагоди храмового свята прибув з архіпастирським візитом до Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитно.

За богослужінням архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління та священик Борис Попченко – настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитно, Полісся.

Після Євангельського читання Владика Митрополит звернувся до присутніх зі словом проповіді.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив чин вечірні з читанням колінопреклонних молитв. Богослужіння закінчилось освяченням зілля.