МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА ЖІНОЧОГО МОНАСТИРЯ

13 липня 2020 року на запрошення настоятельки жіночого монастиря на честь Волинської ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району Полісся – ігумені Іуліанії (Боровець), керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув в обитель для звершення Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята на честь Волинської Ікони Божої Матері та Собору 12-ти Апостолів.

Архіпастирю у Престолу Божого співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Зарічненського благочиння – протоієрей Микола Полюхович, благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан), благочинний Дубровицького благочиння – протоієрей Микола Іваничко та 26 настоятелів різних храмів Полісся.

Після Божественної Літургії Владика Митрополит звернувся зі словом проповіді, в котрій, зокрема, сказав: «Святі первоверховні апостоли Петро і Павло як і інші апостоли подвигом молитви, труда та проповіді вселяли в серця перших християн віру в Христове вчення та прививали любов до Спасителя…».

По закінченню Богослужіння Митрополит Анатолій очолив святковий молебень за здоров’я вірян, після котрого, подякував ігумені Іуліанії (Боровець) за труди по розбудові обителі.