МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: “СТАРОВИННІ ХРАМИ – ЦЕ ДУХ І ДУША ВІРУЮЧОГО НАРОДУ В ЇХНІЙ МОЛИТВІ…”

Святкове богослужіння було звершено Високопреосвященнішим Анатолієм, Митрополитом Поліським і Сарненським у Свято-Успенському Храмі міста Рокитно, Полісся.

Треба зазначити, що Свято-Успенський храм збудований нашими прадідами у 1887 році, має статус архітектурної пам’ятки та функціонував навіть у роки радянського атеїзму, завдячуючи вірності віри Христової та стійкості жителів міста.

Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель храму протоієрей Сергій Дудко та духовенство Рокитнівського благочиння. Молились багаточисельні парафіяни та прочани з різних сіл.

За богослужінням, після Євангельського читання, Митрополит Анатолій виголосив проповідь.

Після Божественної Літургії Владика відслужив заупокійну літію по бувшому настоятелю храму протоієрею Йосипу Петрущак.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.