МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «В ТЯЖКИЙ ЧАС ВИПРОБОВУВАННЯ ДЛЯ ДЕРЖАВИ, ЦЕРКВИ І НАРОДУ БОЖОГО, В ЧАС РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЕПІДЕМІЇ КОРОНОВІРУСУ, ВІРНІ УПЦ ВІРОЮ ТА МОЛИТВОЮ СТЯЖАЮТЬ ЛЮБОВ БОГА ДО СЕБЕ…»

На запрошення церковної громади Свято-Михайлівського Храму села Моквин, Березнівського району, Полісся Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив Божественну Літургію, під час котрої просив у Бога стійкості віри, кріпості, сили для вірян Української Православної Церкви, які сьогодні, в тяжкий час іспиту пандемією,  гуртуються в храмах для молитви та зцілення тіла і душі.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа та настоятель Свято-Михайлівського Храму села Моквин протоієрей Борис Цимбалюк.

Після богослужіння архіпастир розкрив значення Святого Письма, яке читалося під час Божественної Літургії та виголосив настанову на подальше життя в умовах іспиту пандемією.

За богослужінням молився голова Березнівської ОТГ Р.П.Пилипчук.

Богослужіння закінчилося многоліттям.