МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ТВОРІННЯ свят. ІОАННА ЗЛАТОУСТОГО, АЛЕ ЦЄ Є ЖИВЕ ТІЛО І КРОВ ГОСПОДНЯ…»

«Божественна Літургія – це не тільки творіння святителя Іоанна Златоустого, але це є живе Тіло і Кров Господня, які ми споживаємо під час Божественної Літургії. Віряни Христової Церкви, приймаючи таїнства Святого Причастя, єднаються з Христом своєю природою тіла, духа і віри. Ми любимо Христа, Христос любить нас, в Христовій любові та таїнствах Церкви ми єднаємося», – такі слова духовної настанови пролунали з вуст Митрополита Поліського Анатолія парафіянам Свято-Возненсенького Храму села Губків, Березнівського району, Полісся, після читання Святого Євангелія за звершенням Божественної Літургії.

Владика звершив богослужіння у співслужінні: благочинного Березнівського благочиння – протоієрея Ігоря Коспи; настоятеля Свято-Возненсенького Храму села Губків – прот. Віктора Врублівського; настоятеля Свято-Володимирського Храму села Сосновка – прот. Петра Фесюка.

У спільній молитві поліський Владика разом з духовенством та парафіянами підносили молитви за мир в державі та припинення пандемії коронавірусу.

Після звершення богослужіння поліським Владикою, в серцях духовенства та парафіян залишився благодатний спокій та духовна радість.

Просмотров: (53)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *