Щоденні архіви: 08/02/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ РІЧНИЦІ ОСВЯЧЕННЯ ХРАМУ м. РОКИТНЕ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Пантелеймонівському храмі міста Рокитне, Полісся. Богослужіння було приурочене до річниці освячення Храму.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель храму – священик Михайло Дударик та духовенство Рокитнівського благочиння.

Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь на тему життя християнина, котрий живе по заповідям Господнім.

За богослужінням молилися: голова Рокитнівської ОТГ Г.М. Таргонський, меценати, парафіяни Храму та паломники з інших храмів міста.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.