Щоденні архіви: 22/02/2021

ДУХОВЕНСТВО ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВШАНУВАЛО ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. НА ЇХ ЧЕСТЬ БУВ ОСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТНИК

На запрошення голови Березнівської ОТГ Р.П.Пилипчука та з благословіння керуючого Сарненсько-Поліською єпархією УПЦ  Митрополита Анатолія, благочинний Березнівського благочиння протоієрей Ігор Коспа разом із настоятелем Свято-Миколаївського Храму протоієреєм Сергієм Забейда взяли участь у поминальних заходах, присвячених вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Захід відбувся на центральній площі міста Березне. Священники звершили заупокійну панихіду по загиблим героям. Після богослужіння отець благочинний освятив пам’ятник на честь загиблих воїнам АТО.

У наданому слові отець благочинний висловив слова співчуття рідним загиблих воїнів та виголосив вічну пам’ять убієнним,  живим побажав здоров’я та милості Божої.

Громадськість міста, як і парафіяни Української Православної Церкви, висловили подяку духовенству Сарненсько-Поліської єпархії за молитви, які вони піднесли в пам’ять воїнів-захисників України.