Щоденні архіви: 14/02/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ 36-ту ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

14 лютого 2021 року, в Неділю 36-ту після П’ятидесятниці, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, прибув до Свято-Різдва-Богородичного Храму села Городище, Березнівського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: клірик Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни – архімандрит Іакінф (Дульський), настоятель Храму протоієрей Василь Миронець, протоієрей Олександр Галайчук, протодиякон Дмитро Петронюк та диякон Максим Гузенко.

За архієрейським богослужінням молилися парафіяни храму, котрі молитовно єдналися зі своїм Поліським архіпастирем.

Владика Митрополит, після читання Святого Письма Євангелія, звернувся до богомольців зі словом проповіді, в котрій розкрив зміст Євангельського читання апостола Луки щодо відвідування Христом збирача  податків Закхея.

Богослужіння закінчилося благословінням пастви архіпастирем.