Щоденні архіви: 14.02.2021

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН СВЯТА СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

14 лютого 2021 року в канун свята Стрітення Господнього керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову всенішну з чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Владиці Митрополиту співслужили клірики кафедрального собору: архімандрит Феофан (Федюкевич), архімандрит Іакінф (Дульський), архідиякон Іларій (Новак), протодиякон Дмитро Петронюк.

Після Євангельського читання архіпастир виголосив проповідь на тему свята, також, Владика помазав богомольців освяченим єлеєм.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ 36-ту ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

14 лютого 2021 року, в Неділю 36-ту після П’ятидесятниці, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, прибув до Свято-Різдва-Богородичного Храму села Городище, Березнівського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: клірик Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни – архімандрит Іакінф (Дульський), настоятель Храму протоієрей Василь Миронець, протоієрей Олександр Галайчук, протодиякон Дмитро Петронюк та диякон Максим Гузенко.

За архієрейським богослужінням молилися парафіяни храму, котрі молитовно єдналися зі своїм Поліським архіпастирем.

Владика Митрополит, після читання Святого Письма Євангелія, звернувся до богомольців зі словом проповіді, в котрій розкрив зміст Євангельського читання апостола Луки щодо відвідування Христом збирача  податків Закхея.

Богослужіння закінчилося благословінням пастви архіпастирем.