МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ СОБОРУ прп. ОТЦІВ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКИХ

28 березня 2021 року, в Неділю 2-гу Великого посту, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, звершив архіпастирський візит до церковної громади Свято-Михайлівського храму села Ясногірка, Сарненського району Полісся.

У Храмі Владика звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого. Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; священик Ігор Копчик та протодиякон Дмитро Петронюк.

За богослужінням Владика виголосив проповідь на Євангельську тему.

Після богослужіння Митрополит Анатолій висловив подяку настоятелю Храму – священику Ігорю Копчику за пастирські труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії та відзначив його правом носіння наперсного Хреста.