МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯЩЕННИЦЬКУ ХІРОТОНІЮ НАД дияконом ГЕОРГІЄМ БОГОНОС

Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський з архіпастирським візитом прибув до Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Костопіль, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Під час Богослужіння архіпастир висвятив випускника Волинської Духовної Семінарії диякона Георгія Богоноса у сан священика.

У слові настанови Митрополит Анатолій побажав священику гідно понести подвиг священства та бути добрим пастирем для своєї пастви.

Після проходження богослужбової практики отець Георгій буде направлений на одну із вакантних парафій Сарненської єпархії УПЦ для звершення пастирських священнодій.