МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗІ СВОЄЮ ПОЛІСЬКОЮ ПАСТВОЮ СЛАВИТЬ ВЕРБНУ НЕДІЛЮ

25 квітня 2021 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Входу Господнього в Ієрусалим.

З цієї нагоди, Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському Храмі села Яцковичі, Березнівського району Полісся.

Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; настоятель Свято-Покровського Храму села Яцковичі – протоієрей Віктор Ковальчук; протодиякон Дмитро Петронюк.

Після Євангельського читання Владика Митрополит виголосив проповідь на тему свята, зокрема, сказавши: «Нині Христос у славі входить в древнє місто Ієрусалим. Він плаче, знаючи, що іудеї через заздрість та злобу готовлять Йому смертну страту. Відбувається зрада тих, кого любив Христос, в ім’я котрих Він ніс подвиг земного служіння. Ми не повинні сподоблятися людям зла, ми повинні зберегти відданість Христу, зберігаючи любов до Бога…».

Після богослужіння Владика Митрополит освятив вербу та привітав усіх богомольців зі святом.