Щоденні архіви: 03/05/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ВСЕНІШНУ НА ЧЕСТЬ ІВЕРСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ В МІСТІ АТОМНИКІВ – ВАРАШ

3 травня 2021 року ввечері, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову всенішну з нагоди престольного свята на честь Іверської Ікони Божої Матері міста атомників – Вараш.

Під час святкової Утрені Владика Митрополит звершив читання акафісту на честь Іверської Ікони Божої Матері та виголосив проповідь.

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ ПОЛІСЬКОЮ ПАСТВОЮ СЛАВИТЬ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

2 травня 2021 року вся повнота Православної Церкви святкує світле Христове Воскресіння.

З нагоди цього величного свята, в Пасхальну ніч, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив полуношницю, Великодню утреню та Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Архіпастирю співслужили священики кафедрального собору.

Після читання Євангелія Владика Анатолій зачитав Пасхальне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

По завершенні святкової Божественної Літургії Владика Митрополит разом із духовенством собору звершив освячення пасок.

ВОІСТИНУ

ВОСКРЕСЕ      ХРИСТОС !