Щоденні архіви: 06/05/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ЮВІЛЕЙНЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ 30-ти річчя З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

6 травня 2021 року, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Георгієвського храму села Зносичі, Сарненського району Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії з нагоди храмового свята. Слід зазначити, що в цей день церковна громада молитовно відзначає ювілей – 30-ть років з дня забудови храму.

За богослужінням архіпастирю співслужили: настоятель храму протоієрей Анатолій Чернюк, також, молилися парафіяни та прочани з різних сіл.

Після Євангельського читання Владика виголосив слово архіпастирського повчання.

Після богослужіння Митрополит Анатолій привітав парафіян з ювілеєм – 30-річчя з дня забудови храму, отця настоятеля – протоієрея Анатолія Чернюка з 30-ти річчям служіння у цьому ж храмі, побажавши йому і подальших духовних звершень на ниві Христовій.