Щоденні архіви: 10/05/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ АНТИПАСХИ

9 травня 2021 року, в Неділю 2-у після Пасхи, в день пам’яті апостола Фоми, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кладовищенському храмі міста Сарни.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель Свято-Покровського храму м. Сарни – прот. Володимир Басистий, секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич) та протодиякон Дмитро Петронюк.

Після Євангельського читання архіпастир виголосив проповідь, у якій зазначив: «Христос своїм воскресінням привідкриває завісу над смертю і дає нам надію на воскресіння мертвих, тому то в цей поминальний день ми відвідуємо могили рідних, щоби засвідчити віру в Христа та поєднатися пам’яттю з мертвими, ми просимо їм прощення гріхів та безсмертя їхнім душам… ».

По закінченню Богослужіння, Владика Митрополит відзначив церковного мецената М.П. Морозюка  церковною нагородою. Також, архіпастир на центральній території кладовища разом з духовенством звершив заупокійну паніхіду, після котрої віряни розійшлися по могилам своїх рідних.