МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ТРОЇЦЬКУ БАТЬКІВСЬКУ СУБОТУ

19 червня 2021 року, в Троїцьку поминальну суботу, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив заупокійну Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Березне, Полісся.

Високопреосвященнішому владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління, протоієрей Ігор Коспа – настоятель Свято-Троїцького собору м. Березне, протоієрей Сергій Забейда – настоятель Свято-Миколаївського Храму м. Березне.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Анатолій очолив чин великої панихіди, під час котрої молився за вічний споків померлих.

В слові проповіді Владика сказав: «Сьогодні Свята Церква звершує молитви за спочилих – тих, хто любив нас і кого любили ми, за наших рідних. Хай Господь сподобить їхні душі Царства Небесного…».