МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОГСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 25-ти річчя З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

11 липня 2021 року, в Неділю 3-ю після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Петро-Павлівському храмі смт Томашгород, Рокитнівського району Полісся. Святкове богослужіння було приурочене до 25-ти річчя з дня забудови Храму.

Владиці Митрополиту співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; настоятель храму – протоієрей Валерій Рошко та протодиякон Дмитро Петронюк.

Після читання Святого Євангелія Владика митрополит виголосив проповідь на Євангельську тему.

Після богослужіння архіпастир привітав отця настоятеля та парафіян з ювілеєм – 25-ти річчям з дня забудови храму та 25-ти річчям служіння протоієрея Валерія Рошко у ввіреній йому парафії. Владика привітав парафіян з грядущим храмовим святом на честь святих апостолів Петра і Павла, побажавши їм миру, добра і Божої ласки.