Щоденні архіви: 02/08/2021

ПОЛІСЬКИЙ АРХІПАСТИР ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ПРОРОКА ІЛЛІ

2 серпня 2021 року повнота Православної Церкви вшановує пам’ять пророка Божого Ілії.

Святий пророк Ілія жив у ІХ столітті до Різдва Христового. З малих літ посвятив себе на служіння єдиному Богу, поселився в пустелі і проводив життя в строгому пості і молитві. За подвиг свого служіння Господь взяв пророка Іллю у небесну обитель, як свідчать Святі Письмена, живим.

В цей день, на запрошення церковної громади та настоятеля Храму протоієрея Василія Юрочко, керуючий Сарненсько-Поліською єпархією Митрополит Анатолій прибув до Свято-Іллінського Храму села Антонівка Володимирецького району Полісся, де з нагоди храмового свята звершив Божественну Літургію. Молитовну радість зі своїм архіпастирем розділили парафіяни храму та паломники з інших сіл.

На Малому Вході Митрополит Анатолій нагородив настоятеля Храму митрою.

Після читання Євангелія Владика звернувся до пастви зі словом проповіді на тему життя святого пророка Ілії.

По закінченню святкового богослужіння Владика звершив хресну ходу навколо храму та привітав духовенство і парафіян з храмовим святом. Архіпастир побажав всім милості від Господа та молитовного заступництва пророка Божого Ілії. Богослужіння закінчилося співом многоліття.