Щоденні архіви: 05/08/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ПЕРШУ СЛУЖБУ АРХІЄРЕЙСЬКИМ ЧИНОМ В НОВОЗБУДОВАНОМУ ХРАМІ

5 серпня 2021 року Свята Православна Церква вшановує Образ Божої Матері «Почаївська».

З цієї нагоди, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, звершив архіпастирський візит до церковної громади міста Сарни, котра святкує своє престольне свято на честь Почаївської ікони Божої Матері.

Владика Митрополит звершив першу Божественну Літургію архієрейським чином.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), намісник свято-Покровського чоловічого монастиря с.Великі Цепцевичі архімандрит Антоній (Грибан), та духовенство єпархії.

Після читання Євангелія Владика Митрополит звернувся до всіх присутніх зі словом архіпастирської проповіді, під час котрої розкрив значення Богоматері в житті православного християнина.

По закінченню Божественної Літургії був відслужений молебень на честь Почаївського образу Божої Матері, під час котрого духовенство молилось за здоров’я потребуючих.

По завершенню богослужіння Владика подякував настоятелю Храму протоієрею Віталію Кузьмич та громаді парафії за новозбудований Храм та труди, котрі вони несуть в славу Божу.