Щоденні архіви: 23/08/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОМЕР КЛІРИК САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ – ПРОТОІЄРЕЙ ВОЛОДИМИР ЦИМБАЛЮК»

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління сповіщає, що 22 серпня 2021 року на 81-му році життя відійшов до Господа клірик Сарненської єпархії протоієрей Володимир Цимбалюк.

Отець Володимир народився 28 серпня 1940 року на Поліссі у селі Друхів, Березнівського району.

В 1985 році рукопокладений в сан священика преосвященним Даміаном, архієпископом Волинським і Рівненським. В 2018 році з благословіння Предстоятеля УПЦ, Блаженнійшого Митрополита Онуфрія за усердне пастирське служіння був нагороджений Митрою. Останні роки ніс послух настоятеля Свято-Введенського Храма села Лінчин, Березнівського району.

23 серпня 2021 року по благословінню керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського Чин заупокійної Божественної Літургії був звершений у Свято-Різдва-Богородиці Храмі села Друхів, Березнівського району, Полісся, котру очолив благочинний Березнівського благочиння протоієрей Ігор Коспа. Йому співслужило більше 30-ти настоятелів Храмів благочиння.

Після заупокійної Літургії був звершений Чин відспівування новопреставленого протоієрея Володимира.

У надгробному слові благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа передав слова співчуття Митрополита Поліського Анатолія, зокрема сказавши: «Покійний отець Володимир прожив довге життя, залишивши після себе добру згадку та сина-священика…».

Поховано протоієрея Володимира Цимбалюка на сільському цвинтарі села Друхів, Березнівського району.

Вічна пам’ять   спочилому.